Darbuotojai apie mus

                 

JEVGENIJ - virtuvės šefas:

Svarbiausias dalykas, kurį supratau ir dabar stengiuosi tai perduoti savo kolektyvui mūsų kasdieninėje veikloje - meilė tam, ką darai ir komandinis darbas. Tik tai suteikia džiaugsmo ir veda į sėkmę. 

                   
                   
                   
               

ŽAN - someljė:

Darbas "Apvalaus stalo klube" man yra galimybė realizuoti save, žengti pirmyn ir būti laimingu, užsiimant mylima veikla su puikia komanda, kurią vienija tos pačios vertybės. Čia visada jautiesi laukiamas, gerbiamas, vertinamas, motyvuotas.

                   
                   
                   
               

RAIMONDA - restorano vadovė:

Darbas su klientais visuomet reikalauja vidinio charizmatiškumo. Mėgiamas darbas, puikus kolektyvas ir nuostabi aplinka - tai ta charizma, kuri leidžia kiekvieną dieną jaustis laiminga ir tuo dalintis su savo svečiais.

                   
                   
                   
               

VIKTORIJA - restorano administratorė:

Vienas žymus kiniečių filosofas kartą pasakė: "Kai dirbsi tai, kas patinka, tau niekuomet nebeteks dirbti". Kiekvienam linkėčiau susirasti savo svajonių darbą, nes aš jau savo suradau. Man didžiulį džiaugsmą teikia kasdien matyti patenkintus ir laimingus mūsų restorano lankytojus. 

                   
                   
                   
               

JURGITA - restorano administratorė:

Darbas šioje įmonėje suteikė mano gyvenimui daug įvairiausių spalvų ir skonių. Man patinka, ką darau, ir tai, manau, yra svarbiausia.

                   
                   
                   
               

ASTA - viešbučio vadovė:

Svetingumo verslas – tvirtai žinau, tai mano kelias, kuriame sutinki daug spalvingų asmenybių, gali prisidėti kuriant gražiausias svečių gyvenimo akimirkas, taip patirti teigiamas emocijas ir vertingas pamokas. Dirbdama šioje įmonėje dar turiu ir galimybę mokytis, tobulėti, realizuoti save. Man tai tobulas darbo apibūdinimas.

                   
                   
                   
               

RENATA - viešbučio vadybininkė:

Mano darbas ne tik labai atsakingas, bet ir spalvingas, įvairiapusis. Kasdien susipažįstu ir bendrauju su įvairių kultūrų, amžiaus ir profesijų žmonėmis, tai - nepakartojama patirtis. Kiekviena mano darbo diena kitokia, todėl su dideliu nekantrumu kasdien skubu į man mielą darbą.

                   
                   
                   
               

LETA - vyr. ekonomė:

Dirbdama mėgiamą darbą atradau savyje gabumų, apie kuriuos iki tol net nežinojau. Kiekviena diena man yra naujų atradimų įgyvendinimas.

                   
                   
                   
               

IRENA - BONA padalinio gamybos vadovė:

Darbas man mielas, kai su juo susigyveni, kai jis tampa mano antrąją prigimtimi, kai gali savarankiškai mąstyti, mokytis ir pasiekti rezultatų savo jėgomis, taip pat lavinti savyje glūdinčius gabumus ir jėgas. Būtent dėl to dirbu čia, o ne kitur. 

                   
                   
                   
               

LORETA - BONA Pizzeria administratorė:

Manau, kiekvienas turime savo gyvenimo variklį. Manasis yra šis darbas.
Jame galiu bendrauti, pažinti iš viso pasaulio atvykstančius žmones. Jų dėka stengiuosi parodyti savo geriausias svetingumo puses. Čia yra mano namai, kuriuose, sukūrę jaukią šilumą, mes - visa šeima, laukiame mus aplankančių svečių. Juos galime apgaubti savo dėmesiu ir pasirūpinti, kad jų viešnagė būtų nepamirštama.

                   
                   
                   
               

AGNĖ - BONA Lounge administratorė:

Šis darbas man mielas dėl daugybės dalykų. Vienas tokių yra galimybė tobulėti šioje srityje. Atradau savyje gebėjimų, kurių nemaniau turinti, išmokau tobulo aptarnavimo standarto. Myliu savo darbą ir dėl mūsų svečių, kurie mus aplanko, o svarbiausia - sugrįžta vėl ir vėl.

                   
                   
                   
               

DOVILĖ - BONA Pizzeria administratorė:

Šis darbas man patinka dėl kasdieninių iššūkių, diskusijų, įgytos patirties, spindinčių svečių akių ir dėl pasiekimų, kurie keičia gyvenimus. Savo darbe, kaip ir gyvenime, aš visą laiką vadovaujuosi šiuo moto: „Nereikia priežasčių mylėti, užtenka būti kartu ir versti kalnus!“

                   
                   
                   
                   

GINTARĖ - BONA padalinio vadovė:

Smagu čia dirbti, nes man patinka nuolatinis bendravimas su klientais.
Savo darbo vietą vadinu namais, o kolektyvą – šeimos nariais. Kas gali
būti geriau už linksmus, draugiškus, palaikančius bei visada
pasiruošusius padėti kolegas.

                   
                   
                   
                   

GIEDRĖ - pardavimų vadybininkė:

„Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Šiandien - utopija, rytoj - kūnas ir kraujas". Tai prancūzų poeto V. Hugo žodžiai, senai tapę mano moto gyvenime. Didžiuojuosi savo ir visos mūsų komandos darbu, kiekvieną kartą kažkieno svajonių šventei virtus realybe.

                   
                   
                   

               

RASA - generalinė direktorė, įkūrėja ir bendraturtė:

Jau antrą dešimtmetį „Apvalaus stalo klubas“ - mūsų šeimos aistra ir gyvenimas. Išsipildė troškimas čia burti bendraminčius: draugus, vyno mėgėjus, įvairių klubų narius, visus, ieškančius ramybės kūnui ir dvasiai, šventės akims ir atokvėpio nuo skubėjimo bei paviršutiniškumo.