Angliško stiliaus biblioteka

Angliško kabineto stiliumi įrengta salė - tai solidi erdvė bendrauti, dalintis mintimis ar tiesiog jaukiai šnekučiuotis. Natūralaus medžio lentynos su daugybe knygų, Česterio stiliaus baldai, minkštasuoliai, sodri spalvų gama ir pagrindinis akcentas - židinys, kuria solidžią ir jaukią atmosferą.

100 kvadratinių metrų salė tinka seminarams, konferencijoms, verslo susitikimams, klubinės kultūros renginiui. Solidi, autentiška aplinka čia sukuria ypatingą nuotaiką ir privačioms šventėms: vestuvėms, gimtadieniams, kitoms svarbioms progoms.

Vienas salės akcentų - centre stovintis didelis apvalus stalas (10 - 14 žmonių), kuris ypač tinka iškilmingoms progoms. Konferencijoms, seminarams stalai gali būti išdėstomi įvairiomis schemomis: teatro, klasės, posėdžių, „U“ raidės, pokylio, kokteilio.

Dar vienas jaukus šios salės akcentas - židinys. Spragsinti ugnis, nuo jos dvelkianti šiluma, žvakių šviesa, tauraus gėrimo kvapas ir skonis sukuria gerą nuotaiką kameriniam pašnekesiui bendraminčių rate. Čia tvyranti gera aura tarsi sukuria nuotaiką apibendrinti išsakytas mintis ar atsikvėpti po įtemptos dienos. Arba po skanių pietų ar vakarienės prisėsti ir pasimėgauti tauriu gėrimu, puodeliu kavos ar cigaro dūmu.

Bibliotekos salėje turime humidorą ir cigarų kolekciją. Mūsų profesionalus ir dėmesingas personalas pagelbės cigaro paruošimo rituale.

Iš bibliotekos salės galima patekti į lauko terasą su pasakiška Trakų pilies panorama. Šiltuoju metų laiku, saulėtomis dienomis savo svečiams čia siūlome kavos pertraukėles, pakviečiame aperityvui.

Angliško stiliaus bibliotekos salėje galime priimti:

  • prie centrinio apvalaus stalo  - iki 14 svečių
  • prie vieno bendro stalo - 30 svečių
  • prie atskirų staliukų - 40 svečių
  • furšeto metu - 50 svečių
  • lauko terasoje prie atskirų staliukų - 15 svečių

Užsakomiesiems renginiams siūlome specialius meniu.

Salių planai     

Užsakymai priimami:

tel. nr.:  +370 699 13 769 arba 
el. paštu:  sales@asklubas.lt