Darbuotojai apie mus

               

ALGIRDAS - gėrimų padalinio vyr. administratorius:

Savirealizacija, nuolatinis tobulėjimas, šiltas ir šeimyniškas kolektyvas - štai ką radau šioje įmonėje. Nėra nieko geriau, nei dalintis idėjomis su kolegomis, priimti bendrus sprendimus, mokyti juos ir mokytis iš jų. Visa tai draugiškoje atmosferoje man padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų ir save realizuoti.

 

                   
                   
                   
               

JURGITA - restorano vyr. administratorė:

Darbas šioje įmonėje suteikė mano gyvenimui daug įvairiausių spalvų ir skonių. Man patinka, ką darau, ir tai, manau, yra svarbiausia.

                   
                   
                   
               

LETA - vyr. ekonomė:

Dirbdama mėgiamą darbą atradau savyje gabumų, apie kuriuos iki tol net nežinojau. Kiekviena diena man yra naujų atradimų įgyvendinimas.

                   
                   
                   
               

IRENA - BONA padalinio gamybos vadovė:

Darbas man mielas, kai su juo susigyveni, kai jis tampa mano antrąją prigimtimi, kai gali savarankiškai mąstyti, mokytis ir pasiekti rezultatų savo jėgomis, taip pat lavinti savyje glūdinčius gabumus ir jėgas. Būtent dėl to dirbu čia, o ne kitur. 

                   
                   
                   
               

LORETA - BONA Pizzeria vyr. administratorė:

Manau, kiekvienas turime savo gyvenimo variklį. Manasis yra šis darbas.
Jame galiu bendrauti, pažinti iš viso pasaulio atvykstančius žmones. Jų dėka stengiuosi parodyti savo geriausias svetingumo puses. Čia yra mano namai, kuriuose, sukūrę jaukią šilumą, mes - visa šeima, laukiame mus aplankančių svečių. Juos galime apgaubti savo dėmesiu ir pasirūpinti, kad jų viešnagė būtų nepamirštama.

                   
                   
                   
               

DOVILĖ - BONA Lounge vyr. administratorė:

Šis darbas man patinka dėl kasdieninių iššūkių, diskusijų, įgytos patirties, spindinčių svečių akių ir dėl pasiekimų, kurie keičia gyvenimus. Savo darbe, kaip ir gyvenime, aš visą laiką vadovaujuosi šiuo moto: „Nereikia priežasčių mylėti, užtenka būti kartu ir versti kalnus!“

                   
                   
                   
               

AGNĖ - pardavimų vadybininkė:

Šis darbas man mielas dėl daugybės dalykų. Vienas tokių yra galimybė tobulėti šioje srityje. Atradau savyje gebėjimų, kurių nemaniau turinti, išmokau tobulo aptarnavimo standarto. Myliu savo darbą ir dėl mūsų svečių, kurie mus aplanko, o svarbiausia - sugrįžta vėl ir vėl.

                   
                   
                   
                   

GINTARĖ - komplekso vadovė:

Smagu čia dirbti, nes man patinka nuolatinis bendravimas su klientais.
Savo darbo vietą vadinu namais, o kolektyvą – šeimos nariais. Kas gali
būti geriau už linksmus, draugiškus, palaikančius bei visada
pasiruošusius padėti kolegas.

                   
                   
                   
               

RAIMONDA - komplekso vadovė:

Darbas su klientais visuomet reikalauja vidinio charizmatiškumo. Mėgiamas darbas, puikus kolektyvas ir nuostabi aplinka - tai ta charizma, kuri leidžia kiekvieną dieną jaustis laiminga ir tuo dalintis su savo svečiais.

                   
                   
                   
               

RASA - rinkdaros ir pardavimų vadovė:

Darbas svetingumo srityje reikalauja nuolatinio tobulėjimo ir pastangų geriau suprasti ir pažinti svečių, kurių sulaukiame iš viso pasaulio, poreikius bei juos atliepti pasiūlant ne tik tai, ko svečiai tikisi, bet nuolat stengiantis viršyti jų lūkesčius. Su visa komanda džiaugiamės, girdėdami atsiliepimus jog esame vieta į kurią svečiai nori sugrįžti!

Galimybė tobulėti kaip profesionalei bei sekti ir diegti naujausiais svetingumo tendencijas yra be galo motyvuojanti priežastis kasdien su šypsena ir entuziazmu pradėti darbo dieną!

                   
                   
                   

               

RASA - generalinė direktorė, įkūrėja ir bendraturtė:

Jau antrą dešimtmetį „Apvalaus stalo klubas“ - mūsų šeimos aistra ir gyvenimas. Išsipildė troškimas čia burti bendraminčius: draugus, vyno mėgėjus, įvairių klubų narius, visus, ieškančius ramybės kūnui ir dvasiai, šventės akims ir atokvėpio nuo skubėjimo bei paviršutiniškumo.