fbpx

Apvalaus stalo klubas

Dirbkime drauge!
Susisiekite
Dirbkime drauge!
Susisiekite

Kodėl rinktis mus?

Mylėk!

Laimingi svečiai - mūsų darbuotojų komandos kasdienis tikslas. Kad galėtum dovanoti džiaugsmą žmonėms, turi juos mylėti ir norėti tarnauti. Tam reikia atsidavimo, įsiklausymo į klientų norus, geranoriškumo su kolegomis, kūrybiškumo ir netgi humoro sprendžiant nestandartines situacijas. Taip pat - stiprios vidinės aistros. Tokie mes esame ir mums gera dirbti kartu.

Auk!

Besikeičiantis mūsų klientų gyvenimo būdas ir nauji poreikiai - tai mūsų variklis kurti, būti inovatyviems ir keistis patiems. Įkvėpimo semiamės gastronomijos ir svetingumo konferencijose, išvykose, parodose bei mokymuose. Vertingų įžvalgų apie naujausias tendencijas išgirstame dirbdami kartu su užsienio virtuvės meistrais ir konsultantais. Augimas – neatsiejama mūsų kultūros dalis.

Patirk!

Mūsų veikloje išties gausu aspektų, kuriems tinka žodis išskirtinis. „Apvalaus stalo klubo“ komplekso vieta ir reputacija mus įpareigoja ir skatina šiuo keliu eiti toliau. Išskirtinė vieta, išskirtiniai svečiai, išskirtiniai mentoriai, išskirtiniai patiekalai, išskirtinės vakarienės, išskirtinės vestuvės, išskirtinis aptarnavimas ir dar daug kitų išskirtinių dalykų. Tai mozaika, kurianti unikalią patirtį mūsų darbe.

Kurk ir klysk!

Nėra gero laiko nustoti kurti – ar tai būtų pakilimo metas, ar krizė. Naujovių paieškos ir jų diegimas bet kurioje įmonės veiklos srityje – mūsų kasdienos dalis. Tačiau būtų nenuoširdu teigti, kad visi bandymai baigiasi sėkmingai. Taip, mes irgi kartais klystame ir klumpame. Bet priimame tai kaip patirtį, pamoką ateičiai ir atsitiesę toliau ieškome naujovių.

„Apvalaus stalo klubo“ viešbutis yra įsikūręs „Apvalaus stalo klubo“ svetingumo komplekse, pačioje Trakų širdyje, ant Galvės ežero kranto, priešais istorinę Trakų pilį. Tai jaukus, 17 kambarių, prancūzišku stiliumi įrengtas viešbutis, pro kurio langus atsiveria nepakartojami Trakų pilies vaizdai. Svečiai vertina mūsų viešbutį, ne tik dėl išskirtinės vietos, bet ir trijų komplekse esančių restoranų ir jų nuostabaus maisto.

“Mums kiekvienas svečias – ypatingas ir nepakartojamas”

VIEŠBUČIO VADOVO/-ĖS PAREIGOS:

 • Sudaryti ir valdyti viešbučio biudžetus;
 • Užtikrinti sklandžius klientų aptarnavimo procesus ir išskirtines klientų patirtis;
 • Bendradarbiauti su rinkodaros, komercijos ir renginių funkcijomis;
 • Diegti darbuotojų bendradarbiavimo, keičiamumo ir lankstumo sistemą;
 • Rūpintis darbuotojais ir mažinti personalo kaitą;
 • Ugdyti personalo pasididžiavimo savo viešbučiu jausmą;
 • Bendradarbiauti su turizmo ir svetingumo partneriais.

MES TIKIMĖS, KAD:

 • Turite 3-5 metus sėkmingos viešbučio administravimo patirties;
 • Turite išsilavinimą verslo vadybos/rinkodaros srityse (turizmo ir viešbučių vadyba – privalumas);
 • Didžiuojatės savo organizaciniais gebėjimais ir savarankiškumu priimant sprendimus;
 • Gebate kurti įkvepiančią atmosferą komandoje;
 • Mokate užsienio kalbų (anglų, rusų, kt.);
 • Vairuojate automobilį.

MES SIŪLOME:

 • Darbą su profesionalia ir dinamiška komanda. Besikeičiantys mūsų klientų poreikiai – tai mūsų variklis kurti, būti inovatyviems ir keistis patiems;
 • Unikalų ir geidžiamą pardavimo produktą – viešbutis yra įsikūręs vienoje gražiausių Baltijos šalių vietų;
 • Naujas galimybes aktyviai konkuruoti viešbučių rinkoje, siekti ambicingų tikslų;
 • Profesinio augimo darbo aplinką, bendradarbiaujant su pripažintais Lietuvos ir užsienio ekspertais, dalyvaujant industrijos renginiuose ir mokymuose;
 • Konkurencingą atlygį (fiksuotą ir kintamą dalį, kuris nuo pasiektų rezultatų svyruotų nuo 800 eur. iki 1200 eur. po mokesčių);
 • Lankstų darbo grafiką.

Prašome siųsti CV adresu [email protected] su nuoroda „Viešbučio vadovas“. Papildomai informacijai galite kreiptis nurodytu el paštu. Konfidencialumą garantuojame, informuosime kandidatus, patekusius į kitą etapą.

„Apvalaus stalo klubas“ įsikūręs vienoje gražiausių Lietuvos vietų – Trakuose, ant Galvės ežero kranto.  Įmonė gyvuoja daugiau nei 25 metus ir yra žinoma kaip viena iš svetingumo paslaugų pradininkių Lietuvoje. Kompleksą sudaro gurmaniškų patiekalų restoranas, pripažintas tarp 30 geriausių restoranų Lietuvoje, 17 kambarių prancūziško stiliaus viešbutis, demokratiška ir neformali „Bona picerija“ bei moderni atvira „Bona Lounge“ erdvė, pirčių ir poilsio zona. “Apvalaus stalo klube” yra organizuojami įvairūs verslo renginiai, rengiamos šeimos šventės, jubiliejai, krikštynos ir vestuvės. Išskirtinė “Apvalaus stalo klubo” vieta, unikalūs Trakų pilies vaizdai ir profesionalus aptarnavimas kuria svetingą atmosferą ir naujas galimybes.

Ieškome ir kviečiame prisijungti prie “Apvalaus stalo klubo” komandos

Pardavimų vadovą

Šiam darbui ieškome motyvuoto, dinamiško ir patyrusio pardavimų profesionalo. 

Darbo pobūdis

 • Pardavimų strategijos, metinio plano ir biudžeto kūrimas bei įgyvendinimas
 • Paslaugų kainodaros kūrimas ir pardavimų proceso organizavimas
 • Klientų poreikių analizė, naujų pardavimo produktų kūrimas
 • Konkurentų analizė
 • Naujo renginių pardavimų modelio, atitinkančio klientų lūkesčius ir šių dienų realijas, sukūrimas
 • Naujų pardavimų kanalų paieška Lietuvoje ir pagrindinėse užsienio rinkose
 • Aktyvus pardavimų skatinimas
 • Įmonės atstovavimas derybose su klientais, parodose, konferencijose, verslo klubuose
 • Dalyvavimas organizuojant personalo mokymus, stiprinant pardavimų kompetenciją
 • Veiklos rezultatų analizė

Mes tikimės, Jūs turite:

 • Pardavimo patirties restoranų, viešbučių srityje (pageidautina 3 metai);
 • Įmonių renginių, asmeninių švenčių, vestuvių pardavimo ir koordinavimo patirtį;
 • Svetingumo projektų valdymo ir įgyvendinimo patirtį;
 • Tikrą ‘‘pardavėjo“ talentą, esate drąsus/-si priimant naujus iššūkius ir kintančias aplinkybes;
 • Vairuotojo teises ir vairuojate automobilį;
 • Užsienio kalbų įgūdžius (anglų, rusų, kt.)

Mes siūlome

 • Darbą su profesionalia ir dinamiška Besikeičiantys mūsų klientų poreikiai – tai mūsų variklis kurti, būti inovatyviems ir keistis patiems.
 • Unikalų ir geidžiamą pardavimo produktą – kompleksas yra įsikūręs vienoje gražiausių Baltijos šalių vietų.
 • Galimybę būti didelio pokyčio dalimi, generuoti ir realizuoti idėjas.
 • Naujas galimybes aktyviai konkuruoti viešbučių ir restoranų rinkoje, siekti ambicingų pardavimų tikslų.
 • Profesinio augimo darbo aplinką, bendradarbiaujant su pripažintais Lietuvos ir užsienio ekspertais, dalyvaujant industrijos renginiuose ir mokymuose.
 • Glaudų kasdienį bendradarbiavimą su įmonės savininke įgyvendinant verslo plėtros projektus.
 • Hibridinį darbo modelį, dalį laiko dirbant Trakuose, dalį – nuotoliniu būdu.
 • Motyvacinę sistemą Jūsų pozicijai.
 • Transporto kaštų padengimą.
 • Konkurencingą atlygį nuo 1600 iki 3000 bruto (fiksuota ir kintama dalis).

Prašome siųsti CV adresu [email protected] su nuoroda „Pardavimų vadovas“. Papildomai informacijai galite kreiptis nurodytu el paštu. Konfidencialumą garantuojame, informuosime kandidatus, patekusius į kitą etapą.

Prisijunk prie mūsų

Mes nuolat laukiame atvirų, talentingų, norinčių augti ir išprotėjusių dėl svetingumo žmonių. Jei jauti, kad gali būti mūsų komandos ir pokyčių dalimi, junkis prie mūsų.

Scroll to Top