Įkūrimo idėja

„Apvalaus stalo klubas“ - mūsų šeimos aistra ir gyvenimas. Namuose nuolat puoselėtos tradicijos šiltai priimti svečius, juos maloniai nustebinti nauju, neįprastu patiekalu, skoningai papuoštu stalu, apgaubti ypatinga šventine nuotaika tapo atspirties tašku ir pagrindine idėja kuriant restoranų ir viešbučių verslą.

Jau antrą dešimtmetį garsėjantis kaip Lietuvos žmonių ir turistų traukos centras „Apvalaus stalo klubas“ vilioja lankytojus gurmaniškomis tradicijomis, išpuoselėta aplinka. Mes didžiuojamės garbe priimti Lietuvoje viešinčius įvairių valstybių vadovus, monarchus, kitas iškilias asmenybes.

„Apvalaus stalo klube“ susilieja ne tik gurmaniška kultūra, elegantiškas interjeras, bet ir nepakartojami gamtos vaizdai bei istorinė Trakų didybė - visa tai, kas sukuria ypatingą atmosferą. Paslaugus, draugiškas ir nuolat tobulėjantis personalas padeda kiekvienam svečiui pasijusti pakylėtam nuo kasdienybės, palepina gomurį ir širdį.

Išsipildė mūsų šeimos troškimas „Apvalaus stalo klube“ burti bendraminčius: draugus, vyno mėgėjus, įvairių klubų narius, visus, ieškančius ramybės kūnui ir dvasiai, šventės akims ir atokvėpio nuo skubėjimo bei paviršutiniškumo.