Marokietiška pirtis ir sauna

Ši erdvė gali būti puiki vieta neformaliam, bet reikšmingam ir įdomiam bendravimui. Prisiminkime, ką pirtyse veikdavo Romos garbingi piliečiai…

Savo svečiams siūlome garinę pirtį, sauną ir sūkurinę vonią bei greta esančią jaukią minkštasuolių ir patogių staliukų erdvę, kurioje maloniai laiką leis besimėgaujantys pirčių malonumais ar norintys tiesiog pasišnekučiuoti.

Ypatingą atmosferą šioje erdvėje sukuria rytietiškais motyvais puoštos sienos, autentiškomis marokietiškomis interjero detalėmis - šviestuvais, žvakidėmis, kilimais - dekoruota aplinka ir intymus apšvietimas. Gerai nuteikia atpalaiduojanti muzika ir sandalmedžio smilkalų kvapas, gomurį palepina rytietiškos vaišės, bendrystės dvasią sužadina kaljano dūmas. Pagal Jūsų pageidavimus aidint tambūrino ritmams kūną ir sielą išjudins pilvo šokėjos pasirodymas.

Marokietišką oazę mielai renkasi įmonės: komandos formavimo ar net verslo partnerių pokalbiams. Po svarbaus susitikimo bet kurioje iš mūsų komplekso salių, pirčių erdvė puikiai tiks paskutiniam renginio akordui.

Oficialiąją renginio dalį ar vaišes siūlytume surengti Marokietiškoje pirtyje su sauna, kur esame sukūrę atpalaiduojančią atmosferą. Vieni galės mėgautis pirčių ir sūkurinės vonios malonumais, kiti jaukiai įsitaisyti minkštasuolių erdvėje, kur patogu bendrauti, vaišintis gėrimais ir užkandžiais.

Pirčių komplekso erdvėje svečiams galime surengti vakarą marokietiška tema.

Marokietišką pirtį ir sauną prašytume rezervuoti prieš 2 valandas. Būtų miela, jei apie norimą organizuoti renginį praneštumėte prieš 24 valandas iki jo pradžios.


Salių planai

Pirčių komplekso paslaugos ir kainos                   

                 

Užsakymai priimami:

tel. nr.: +370 (655) 68012  arba  8-528 55595 arba
el. paštu:  info@asklubas.lt