Pasiūlymai verslui


Konferencijos ir seminarai 

Apvalaus stalo klubas ir BONA Lounge siūlo kūrybingai nuteikiančias erdves, kurios puikiai tinka seminarams, konferencijoms, komandos formavimo užsiėmimams, verslo posėdžiams. Konferencijų salėse vyrauja skirtinga stilistika ir nuotaika, kuri padeda sukurti darbingai pakylėtą ir produktyvią nuotaiką. Apvalaus stalo klube ir Bona Lounge skirtingas ne tik salių stilius, bet ir jų dydis, todėl erdvę darbiniam susitikimui galite išsirinkti pagal renginio formatą bei žmonių skaičių. 

Stilinga, namų jaukumo ir elegancijos kupina aplinka padės Jums ir Jūsų kolegoms atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, pasijusti kūrybiškai ir susitelkti į tai, kas vyksta čia ir dabar.

Salėse galime organizuoti renginius, skirtus nuo 2 iki 200 žmonių.

Siūlome rinktis: 

Baldus bei kitus salių elementus galima keisti pagal jūsų poreikius. Prieš renginį svečiams pateiksime kavos. Pertraukėlių metu pagal Jūsų pageidavimus pasiūlysime kokybiškos kavos (nuo espresso iki cappuccino, latte). Taip pat turime didelį įvairių skonių arbatos pasirinkimą. Pasirinktus gėrimus padavėjai atneš į Jūsų pasirinktą salę. Ten galime patiekti ir pietus. 

Jūsų susitikimo paįvairinimui siūlytume plaustą su pavėsine, įrengtą ant Galvės ežero kranto. Ten patogu sutikti besirenkančius renginio dalyvius arba užbaigti susitikimą.

Preliminari konferencijos kaina:
Angliško stiliaus biblioteka - nuomos kaina 175 Eur dienai ir/arba
BONA Lounge salė - numos kaina 250 Eur dienai

Į nuomos kaina įeina:

  • nemokamas bevielis interneto ryšys,
  • projektorius,
  • ekranas,
  • lazerinė rodyklė su skaidrių valdymo funkcija,
  • rašomoji lenta su lapais ir rašikliais,
  • popierius pastaboms, rašikliai, bloknotai.

Papildomai galime pasiūlyti kavos pertraukėles su užkandžiais, kaina asmeniui prasideda nuo 3 Eur, turime platų užkandžių asortimentą pasirinkti.
Verslo pietų ar vakarienės kaina asmeniui nuo 11 Eur. Taip pat galime pasiūlyti pietus ar vakarienę rinktis iš Apvalaus stalo klubo restorano ar BONA Lounge įprasto (a la carte) meniu, kaina asmeniui prasideda nuo 40 Eur. Gėrimai priskaitomi papildomai.


Jau priimami užsakymai Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms! Galimybė apgyvendinti svečius 4 žvaigždučių viešbutyje.


Užsakymai priimami:

tel. nr.:  +370 699 13 769 arba
el. paštu:  sales@asklubas.lt