Pasiūlymai verslui

Siūlome kūrybingai nuteikiančias erdves, kurios puikiai tinka seminarams, konferencijoms, komandos formavimo užsiėmimams, verslo posėdžiams. Jose vyrauja skirtinga stilistika ir nuotaika, kuri padeda sukurti darbingai pakylėtą ir produktyvią nuotaiką. Pas mus skirtingas ne tik salių stilius, bet ir jų dydis, todėl erdvę darbiniam susitikimui galėsite išsirinkti pagal renginio formatą bei žmonių skaičių. 

Stilinga, namų jaukumo ir elegancijos kupina aplinka padės Jums ir Jūsų kolegoms atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, pasijusti kūrybiškai ir susitelkti į tai, kas vyksta čia ir dabar.

Mūsų salėse galime organizuoti renginius, skirtus nuo 2 iki 200 žmonių.

Siūlome rinktis: 

Baldus bei kitus salių elementus pakeisime pagal jūsų poreikius. Prieš renginį svečiams pateiksime kavos. Pertraukėlių metu pagal Jūsų pageidavimus pasiūlysime kokybiškos kavos (nuo espresso iki cappuccino, latte). Taip pat turime didelį įvairių skonių arbatos pasirinkimą. Pasirinktus gėrimus mūsų padavėjai atneš į Jūsų pasirinktą salę. Ten galime pateikti ir pietus. 

Jums bus suteikta galimybė naudotis:

  • Nemokamu bevieliu interneto ryšiu;
  • Ekranu;
  • Rašomąja lenta su lapais ir rašikliais;
  • Popieriumi pastaboms, rašikliais, bloknotais.

Pagal atskirą susitarimą galime Jums užsakyti projektorių bei kitas verslo renginiui reikalingas priemones.

Jūsų susitikimo paįvairinimui siūlytume plaustą su pavėsine, įrengtą ant Galvės ežero kranto. Ten patogu sutikti besirenkančius renginio dalyvius arba užbaigti susitikimą.


Salių planai 

Salių nuomos kainos


Užsakymai priimami:

tel. nr.:  8 656 05942 arba
el. paštu:  sales@asklubas.lt