Pasiūlymai vestuvėms

Nuo tuoktuvių ceremonijos iki  pirmųjų jaunavedžių pusryčių

„Apvalaus stalo klubo” restoranas ir greta esančios kitos erdvės - ideali vieta romantiškoms, įsimintinoms vestuvėms. Šiai progai, kuri, tikime, yra vienintelė gyvenime, norime surasti ypatingo grožio, rafinuota elegancija dvelkinačią erdvę. Taip pat labai svarbu, kad čia būtų pateiktas skanus, kokybiškas maistas, jaunavedžius ir jų svečius aptarnautų aukščiausio lygio personalas, jiems būtų suteikta galimybė pailsėti. Visą tai maloniai siūlome Jums.

Unikali vieta

Esame įsikūrę pačioje Trakų širdyje, ant Galvės ežero kranto priešais salos pilį. Tai - pasakiška vieta tuoktuvių ceremonijai bei vestuvių pokyliui.  Šios vietovės kraštovaizdis ir istorinis palikimas jūsų vestuvių dienai suteiks išskirtinių akcentų: galime pasiūlyti su svečiais pasiplaukioti laivu po Galvės ežerą, pasivaikščioti jo vaizdingomis pakrantėmis, pasigrožėti ir įsiamžinti Trakų pilies fone, aplankyti netoliese esantį Užutrakio dvarą bei parką, o gal panorėsite surengti pokylį ar pasitikti svečius tiesiog ant Galvės ežero bangų - mūsų stlingame, patogiai įrengtame plauste?

Arti  Vilniaus

Esame vos už 30 kilometrų nuo Vilniaus centro ir 20 kilometrų nuo Vilniaus oro uosto, todėl mūsų kompleksas patrauklus tuoktis poroms, laukiančioms svečių iš užsienio. Į sostinę atvykę jaunųjų artimieji ir bičiuliai greitai ir patogiai mus pasiekia. Svečių patogumui siūlome mūsų jaukų 4 žvaigždučių viešbutį.

Nuo mažų iki didelių vestuvių

Mes galime paruošti įvairiausias vestuves: nuo kamerinių, į kurias pakviesite šeimos narius ir artimiausius draugus, iki didelės puotos iki 100 svečių. Mūsų darbuotojai pagal Jūsų poreikius ir norus pasiūlys geriausią sprendimą, nes turime keletą skiritngo stiliaus ir dydžio salių.

Puiki vieta civilinės santuokos ceremonijai

Pasirinkti išskirtinę civilinės metrikacijos vietą - dažnas jaunavedžių rūpestis. Mes siūlome unikalią galimybę susituokti ant Galvės ežero bangų, priešais Trakų pilį, nuostabių gamtos vaizdų apsuptyje. Mūsų komplekso naujiena - šiuolaikiškai įrengtas plaustas su elegantiška pavėsine ant Galvės ežero. 

Įvairus vestuvių pokylio meniu

Mūsų virtuvės šefai pasirūpins skaniu, kokybišku, estetiškai pateiktu maistu. Siūlome keletą skirtingų meniu. Pagal savo poreikius galite rinktis tradicinius valgius arba rafinuotus, įdomius gurmaniškus patiekalus. Mes sudarome galimybę iš anksto paragauti ir įvertinti pasirinktus valgius. Mūsų someljė prie Jūsų išsirinktų patiekalų rekomenduos geriausiai derančius gėrimus.

Jaunavedžių kambario puošyba  

Viešbučio kambarys, kuriame įsikuria jaunavedžiai galime papuošti taip, kad pirmoji naktis jiems būtų nepakartojama ir išliktų atmintyje visą gyvenimą. Viešbučio personalas lovą išpuošia žiedlapiais ir gėlėmis, pasirūpina jaukiu apšvietimu, romantiška muzika, saldumynais ir gėrimais.

Jaunavedžių rytas

Turime keletą romantiškų pasiūlymų kaip puikiai pasitikti antros vestuvių dienos rytą. Siūlome jį pradėti putojančio vyno taure arba puodeliu gardžios kavos Angliškos bibliotekos salės terasoje po atviru dangumi, kur Jūsų akys ilsėsis besigrožėdamos Trakų apylinkių gamtovaizdžiu. Pasryčius galime pateikti Angliško stiliaus bibliotekos salėje arba užkandžių baro „Bona Lounge” terasoje, o gal plauste ant Galvės ežero? Jums  tereikia pasirinkti, kokių pusryčių pageidaujate - klasikinių, prancūziškų blynelių, grilio ar modernių „BONA Lounge” užkandėlių. 

Jei norėsite atokvėpio, jėgas atgauti pasiūlysime mūsų Marokietiškoje pirtyje ir saunoje.

Salių planai

Daugiau informacijos:

tel. nr.:  +370 699 13 769 arba 
el. paštu:  sales@asklubas.lt