Kaip palydėsite besibaigiančius metus?

Pažįstamas klausimas, tiesa? Išties, daugelis rudenį susiduria su nelengvu galvosūkiu, kaip surengti originalią ir smagią metų pabaigos šventę. 

„Apvalaus stalo klubas“ turi gerų naujienų tokiems kolektyvams - mes galim sukurti renginio idėją, surasti partnerius ir ją įgyvendinti taip, kad šią šventę minėsite visus ateinančius metus!

Štai kelios galimos idėjos jūsų vakarui:

  • ŠIMTMEČIO TEMA: kodėl gi nepabandžius pasivaržyti protų mūšyje, kuriame atsiskleis įdomioji Lietuvos istorija, jos gamtos grožis, iškilios kultūros, meno ir sporto asmenybės?
  • LIETUVIŠKUMO TEMA: ar bandėte kada protėvių burtus vašku ir žolelėmis? Ar žinote, kokius išties išskirtinius užkandžius ir gėrimus lietuviai moka pagaminti? 
  • MAGIŠKOS KALĖDOS: galima į tai žiūrėti rimtai, o galima - ir visiškai nerimtai. Bet argi nesmalsu, ką Jums žada žvaigždės, kurių paslaptis atskleis astrologė?

Be abejo, visas šventės idėjų detales kruopščiai suderinsime su Jumis ir tik gerai išsiaiškinę Jūsų poreikius.

Jūsų šventei galime pasiūlyti kelias skirtingas sales - nuo išskirtinio interjero angliško stiliaus bibliotekos, kur patogiai jaučiasi ir kelių žmonių kolektyvas ir iki keliasdešimt ar net šimtą žmonių talpinančių erdvių.

Skambinkite - suteiksime daugiau informacijos ir kartu sukursime išskirtinio vakaro programą!
Tel.: +370 699 13769 arba el. paštu: sales@asklubas.lt